Gerekeni yaparız

Divan Kurulu’nda konuşan Galatasaray Başkanı Adnan Polat, sezon sonunda teknik kadro ve futbolculara yönelik operasyon yapılacağının sinyalini verdi

Perşembe 14.05.2009
ABONE OL
Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat dün Divan Kurulu'nda yaptığı konuşmada Haziran ayı başında Florya'da yapılacak olan operasyonun sinyallerini verdi. İşte Polat'ın açıklamaları: Florya'da Değişim: "Futbol şubesini, yöneticisinden teknik heyetine, futbolcusuna kadar yeniden oturup değerlendiremeye tabi tutacağız. G.Saray menfaatleri için ne gerekirse yapacağız.

"FUTBOLDA BAŞARISIZIZ"
Amatör branşlarda iki Avrupa şampiyonluğu kazandık ama futbolda başarısız olduk. Başarısızsak bunu da kabul ediyoruz. Ortaya mazeret koymanın anlamı yok, ancak dünya futbol tarihinde, 1 yıl içinde 24 ameliyatın olduğu başka takım yoktur. Tarafarımızın başının eğilmemesi lazım. Biz G.Saraylıyız, başımız dik gezmeye alışığız.'' Yeni stat ve GS TV: ''Seyrantepe'de stad inşaatı son 1-2 ayda arzu edilen hızda ilerlemiyor. Biz de yüklenici firmaya yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizim de 15 milyon dolar stat iç yatırımımız var. 150 loca, 6500 VIP koltuk satacağız. Bu satıştan 80 milyon dolar beklentimiz var.Galatasaray TV için Digitürk ile anlaşma yaptık. 74. kanal olarak izlenecek.

Hakan Balta sevinci
G.BİRLİĞİ maçının hazırlıklarını sürdüren G.Saray'da A.Gücü maçında sakatlanan Hakan Balta için yoğun tedavi programı uygulayan Sağlık Kurulu'ndan teknik kadroya iyi haber geldi. Dün antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışan Hakan Balta'nın Pazar günü forma giyebileği belirtildi.

Korkmaz&Şaş yoktu
G.SARAY'IN UEFA Kupası'nı kazanan teknik kadro ve futbolcuların katıldığı canlı yayında gözler Bülent Korkmaz ve Hasan Şaş'ı aradı. Fatih Terim, Müfit Erkasap, Bülent Ünder, Eser Özaltındere, Hakan Şükür, Arif, Okan, Ümit, Hakan Ünsal ve Ergün Penbe katılırken, Korkmaz ve Şaş, takımın antrenmanı olduğu gerekçesiyle katılmazken, Hasan Şaş'ın sakatlığı nedeniyle antrenmanda da yer almaması dikkat çekti.