Günün içinden

Cumartesi 16.05.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 16.05.2009
ABONE OL
Pepe'ye af yok!
İSPANYA Futbol Federasyonu, Real Madrid'li Pepe'ye verilen 10 maçlık cezada indirime gitmedi. geçen 21 Nisan'da oynanan Real Madrid-Getafe maçında rakip takımdan Casquero'ya penaltı yaparak yerdeyken tekme atan ve 10 maç ceza alan Pepe sezonu kapatmıştı. Portekizli gelecek sezonun ilk 4 haftasında da forma giyemeyecek.

Manisa&Engin flörtü
SÜPER Lig'e yükselen Manisaspor, Beşiktaş'ın eski menajeri Sinan Engin'e menajerlik teklifinde bulundu. Kulüp Basın Sözcüsü Zeki Ayaydın ''İki taraf da düşünme safhasında. Henüz kesinlik kazanan bir şey yok" dedi.

TFF yasası onaylandı
TÜRKİYE Futbol Federasyonu'nun (TFF) yapısı ile denetimini, uluslararası federasyonların kurallarına uygun olarak yeniden düzenleyen 5719 sayılı "Türkiye Futbol Federasyonu Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylandı. Resmi Gazete'de yayımlanan kanun yürürlüğe girdi. Kanunda, TFF'nin FIFA ve UEFA üyesi olduğu da yer aldı.

Cemiyete taze kan
BEŞİKTAŞ'IN en köklü derneği olan "1965 Beşiktaşlılar Cemiyeti"nin olağan genel kurulunda Şenol Demirağ bir dönem daha başkanlığa seçilirken, yönetimde 6 yeni isim yer aldı. Liste şöyle: Şenol Demirağ, Ali Rıza Aral, Fuat Çimen, Tayfun Başaran, Kazım Çavuşoğlu, M.Ali Akbaş, Batur Sülen, Cem Çetin, Feramuz Aşkın, Ergun Kayra, Murat Altıkardeşler, Erol Kartal, V.Ergun Yazıcıoğlu, A.Ercan Palalıoğlu, Altan Gökmen, Timuçin Konuksever, Çiğdem Cömert, Güven Türkmen.