Ligde ateş sönmüyor

Bitime üç hafta kala ligde heyecan giderek artıyor. Kümede kalma mücadelesi veren ekipleri bugün 20:00'de zorlu dört maç bekliyo

Pazar 17.05.2009
ABONE OL
SÜPER Lig'de 32. hafta birbirinden zorlu dört maça daha sahne olacak. Gaziantep ile karşılaşacak Kocaelispor, deplasmandan üç puanla dönemezse, Hacettepe'nin ardından Bank Asya Birinci Lig'e düşen ikinci takım olacak. Kümede kalma savaşı veren Konyaspor ile Eskişehirspor ise altı puanlık maçta Konya Atatürk Stadı'nda kozlarını paylaşacaklar.

KONYASPOR - ESKİŞEHİRSPOR
Konyaspor evinde Eskişehir'i ağırlıyor. Konya Atatürk Stadı'nda saat 20:00'de başlayacak maçı Bülent Yıldırım yönetecek. Düşme hattındaki Konya'nın 35; Es-Es'in ise 36 puanı var.

İSTANBUL BŞB - KAYSERİSPOR
İstanbul Büyükşehir Belediye, Olimpiyat Stadı'nda Kayseri'yi konuk ediyor. 20:00'deki maçta Selçuk Dereli düdük çalacak. İstanbul ekibi 36; Kayserispor ise 44 puana sahip...

DENİZLİSPOR - ANKARASPOR
Denizli sahasında Ankara ile karşılaşıyor. 20:00'de Atatürk Stadı'ndaki maçı Yunus Yıldırım yönetecek. 15. sırada bulunan Denizli'nin 35; konuk takımın ise 40 puanı var.

GAZİANTEPSPOR - KOCAELİSPOR
Gaziantep ile Kocaeli, Kamil Ocak'ta kozlarını paylaşıyor. Saat 20:00'deki maçı Süleyman Abay yönetecek. 26 puanlı Kocaeli kazanamazsa, küme düşen ikinci takım olacak.