Bursa'dan hakeme öfke

Yeşil-beyazlılar uzatmada gelen golün faturasını Göçek'e keserken, faul kararının da yanlış olduğunu iddia ettiler

Pazartesi 18.05.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 18.05.2009
ABONE OL
Trabzon deplasmanında ligde 8 hafta sonra yenilgi yüzü gören Bursaspor, 90+5'te gelen gol için hakem Hüseyin Göçek'e büyük tepki gösterdi. Yeşil-beyazlı futbolcular, golden önce Trabzonspor lehine çalınan serbest vuruş kararını eleştirerek, "Biz Avrupa kupalarına katılmak için mücadele veriyoruz ama bir düdükle emeklerimiz elimizden alınıyor" derken, maçın sonunda Göçek'in üstüne yürüdüler.

TRABZONSPOR - BURSASPOR MAÇINDAN KARELER...

BU FAULÜ NASIL SÜZEMEZ!
Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam kendileri için çok önemli bir maça çıktıklarını anımsatarak, ''Kazanılacak 3 puan Avrupa Ligi'ne katılma yönünde önemliydi. Son saniye golüyle kaybetmek üzücü'' dedi. Sağlam, hakemle ilgili söylenecek çok fazla bir şey olmadığını kaydederek, "Son dakikada Ömer'e yapılan faulü nasıl görüp ters tarafa verdi, anlamak mümkün değil'' diye konuştu.

ÇOK AĞIR KONUŞURUZ
Bursaspor futbolcular maçın bitiş düdüğüyle birlikte hakem Hüseyin Göçek'in üzerine yürüdüler. Golün öncesindeki serbest vuruş kararı için Göçek'e veryansın eden futbolcuların, "Aslında konuşmak istemiyoru. Çünkü çok ağır konuşuruz. Biz hakem Göçek'i Allaha havale ediyoruz" diyerek tepkilerini dile getirmeleri de dikkat çekti.