Kombine kart satışları başlıyor

Trabzonspor'un gelecek sezon sahasında oynayacağı Turkcell Süper Lig, Fortis Türkiye Kupası ve Avrupa Kupaları müsabakalarında geçerli olacak kombine kartların satışlarının 20 Mayıs Çarşamba günü başlayacağı bildirildi.

Pazartesi 18.05.2009 00:00
ABONE OL
Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklamada, yönetim kurulunun VİP Özel Tribünü 7 bin 500 Avro, VİP Tribün 2 bin 500 TL, Kapalı Orta Bölümü bin 250 TL, Kapalı Kenar Bölümü bin TL, Maraton Tribünü 500 TL, Kale Arkası Tribün 250 TL olarak fiyatları belirlediği belirtildi.

Mevcut kombine kart sahiplerine ve kredi kartı tek çekim ya da nakit olarak peşin ödemede bulunanlara yüzde 10, bayanlar, 1995 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 50 indirim uygulanacağı kaydedildi.

Kombine kart satışlarında kredi kartıyla yapılacak ödemelerde kulüp tarafından 6 taksit imkanı sağlanacağı, ayrıca bu taksitlere bankaların kendilerinin belirlediği ek taksitlerin de ekleneceği ifade edildi.

Kart satışlarının Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nden gerçekleştirileceği, mevcut kombine kart sahiplerinin 20 Mayıs–10 Haziran tarihleri arasında yerlerini tekrar satın alabilecekleri de bildirildi.