Bobo evde kaldı

Beşiktaş'ı attığı gollerle taşıyan Sambacı'ya Olympiakos'tan komik teklif geldi. Yönetimin 10 milyon Euro istediği Bobo için Yunan ekibi 2 milyon Euro önerdi

Çarşamba 20.05.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 20.05.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ın ligin bitimine doğru liderliği ele geçirmesinde ve Türkiye Kupası'nı kazanmasında başrolü oynayan Bobo konusunda siyah-beyazlı camiada ilginç bir gelişme yaşandı. Brezilyalı golcü ile aylardır dirsek temasında olan Olympiakos'un, Beşiktaş yönetimine 2 milyon Euro önerdiği ortaya çıktı. Siyah-beyazıların Yunan ekibinin teklifini komik bulduğu ve değerlendirmeye bile almadığı öğrenildi. Ancak Olympiakos'un Bobo için 4.5 milyon Euro'ya kadar çıkacağı da belirtildi.

HEDEFTE RUS PAZARI VAR
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, SABAH'a yaptığı açıklamada, "Bobo'nun fiyatı 10 milyon Euro" ifadesini kullanmıştı. Yıldız oyuncu, geçmiş transfer dönemlerinde Fransız Marsilya, St. Etienne ve Ukrayna'dan Dinamo Kiev kulüplerinin de gündemine gelmiş ancak Kartal Bobo'yu bırakmamıştı. Öte yandan sözleşmesi 31 Mayıs 2010'da bitecek olan Sambacı konusunda, siyah-beyazlı kurmayların gözünün Rus kulüplerinde olduğu gelen haberler arasında.