Ligi Allah korudu

Çarşamba 20.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 20.05.2009 08:45
ABONE OL
Usta kalem Hıncal Uluç, Karşıyaka taraftarlarını eleştirdi. Uluç "Karşıyaka taraftarının toparlandığını düşünüyordum ama olayları görünce "İyi ki gelmemişler" dedim" dedi.

Hıncal Uluç, Fotomaç Gazetesi'nde Bülent Can ile yaptığı söyleşide şunları dile getirdi;

Manisa ve Diyarbakır'ın ardından Kasımpaşa, Süper Lig'e yükselmeyi başardı. Kasımpaşa'nın iki Ege ekibini saf dışı bırakarak Süper Lig'e çıkmasıyla ilgili neler söyleyeceksiniz? Siyaset karıştığı şeklinde eleştiriler var.

Palavra, geçiniz.

Hele bugün Türkiye'nin içinde bulunduğu koşullarda futbol maçının sonucunu soracak hali dahi olmayan Başbakan'ın, hele de fanatik Fenerli olduğu bilinen Başbakan'ın, Kasımpaşa için müdahalesi mi daha kolay, yoksa İzmirli, Altay kulübü başkanlığı yapmış Federasyon Başkanı Mahmut Özgener'in müdahalesi mi daha kolay!.. Benim köşemde çıkacak bir yazıya ben mi etkili olurum, Sabah Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak mı etkili olur? Benim köşem, bana ait. Futbol da Mahmut Özgener'in sorumluluğunda. Mahmut Özgener arka arkaya iki İzmir takımı elenirken, müdahale etmeyecek de bunlara karışacak vakti olmayan üstelik de Kasımpaşa'da doğmuş olmanın dışında Kasımpaşa ile alakası olmayan Erdoğan mı müdahale edecek! Üstelik de kendi oynadığı takım İETT; kalbindeki takım Fenerbahçe. Bunlar dedikodu yaratmak isteyenlerin, olay yaratmak isteyenlerin çıkardıkları laflar. Ayrıca Karşıyaka futbol oynadı da hakemler mi engelledi?

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...