Kolej havası

Mustafa Denizli'nin yardımcısı Tayfur Havutçu, "Birbirinin açığını kapatan futbolculardan kuruluyuz. Bu arkadaşlık, şampiyonluğu getirir" dedi

Perşembe 21.05.2009
Son Güncelleme: Perşembe 21.05.2009
ABONE OL
Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin yardımcılığını yapan Tayfur Havutçu, suskunluğunu bozdu ve önemli açıklamalar yaptı. Saha içinde olduğu kadar saha dışında da büyük sorumluluklar alan genç çalıştırıcı, siyah-beyazlıların başarısında takım içinde oluşturdukları arkadaşlık havasının önemine değindi. 9 sene Beşiktaş'ta top koşturan ve kaptan olarak 2006'da aktif futbolculuğuna nokta koyan Havutçu, "Arkadaşlık olmadan başarı gelmez. Beşiktaş'ta herkesin birbirine sevgi ve saygısı var. Şampiyonluğa giderken de en önemli faktör bu sağladığımız arkadaşlık ortamı. Birbirinin açığını her koşulda kapatan, sorumluluğu paylaşan futbolculardan kuruluyuz. Bu yüzden şampiyonluğu hak ediyoruz" yorumunu yaptı. Havutçu sezonu iki kupayla sonlandırmaya çok yaklaştıklarını belirtti ve "İnanıyorum ki son iki maçı kazanıp, Türkiye Kupası'ndan sonra Süper Lig şampiyonluğuna da ulaşacağız. Ve bu güzel arkadaşlık ortamı devam ettiği sürece başarılarımız devam edecektir" dedi.

Üyelere ani af!
BEŞİKTAŞ Kulübü'ne aidatlarını yatırmayıp üyelikleri düşenler, dün affedildi. Kulübün sitesinde yapılan açıklamada, Mali Genel Kurul Toplantısı'nda oy birliği ile af kararı alındığı bildirildi. Ancak camiada üyeler için af kararının sadece kongrede önerge ile çıkabileceği öğrenildi. Geçen kongrede böyle bir önerme olmadığı kaydedilmesi akıllarda soru işareti bıraktı.

Delgado düzeldi
BEŞİKTAŞ'A Matias Delgado'dan sevindirici haber geldi. Sakatlığı nedeniyle Fenerbahçe ve Ankaragücü maçlarında Kartal'ı yalnız bırakan Arjantinli kaptan, dün takımla birlikte çalışmalara başladı. Kontrolden geçen ve hiçbir sorunu kalmadığı belirtilen Delgado'nun, hocasının görev vermesi halinde Galatasaray derbisinde oynayabileceği kaydedildi.

En ucuzu 90 TL
BEŞİKTAŞ-Galatasaray maçının bilet fiyatları belli oldu. Taraftarlar fiyatları 90 TL ile 750 TL arasında değişen biletleri alarak derbiyi pazar günü 20:00'de İnönü'de izleyebilecekler. Beşiktaş taraftarına ayrılan biletler bugün 10:00'da Biletix gişelerinde satışa çıkacak. Siyah-beyazlı camiada derbiye yoğun ilgi olduğu ve bilet için büyük izdiham yaşanacağı öğrenildi.