Haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 33. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 3. Lig Yükselme Grubu'nda 18. ve son hafta, TFF 3. Lig klasman gruplarında ise 14. ve son hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG
Yarın:
20.00 Kayserispor-Hacettepe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

24 Mayıs Pazar:
20.00 Kocaelispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (İsmetpaşa)
20.00 Fenerbahçe-Konyaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
20.00 Beşiktaş-Galatasaray (BJK İnönü)
20.00 Ankaragücü-Denizlispor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Sivasspor-Gençlerbirliği (Sivas 4 Eylül)
20.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)
20.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)
20.00 Ankaraspor-Antalyaspor (Yenikent ASAŞ) TFF 3. LİG

Yükselme Grubu:
---------------
24 Mayıs Pazar:
15.30 Kahramanmaraşspor-Ankara Demirspor (Hanefi Mahçiçek)
15.30 Pursaklarspor-İzmirspor (Bağlum Belediye)
15.30 Bafra Belediyespor-Lüleburgazspor (Bafra İlçe)
15.30 Hatayspor-Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor (Hatay Atatürk)
20.00 Göztepe-Tepecek Belediyespor (İzmir Alsancak)
1. Klasman Grubu
----------------
24 Mayıs Pazar:
15.30 OYAK Renault-Yıldırım Bosnaspor (OYAK Renault)
15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Fatih Karagümrük (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.30 Yalovaspor-Küçükköyspor (Yalova Atatürk)
15.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Gölcükspor (Orhangazi İlçe)
2. Klasman Grubu
----------------
24 Mayıs Pazar:
15.30 Mustafakemalpaşaspor-Nazilli Belediyespor (Mustafakemalpaşa)
15.30 Menemen Belediyespor-Aydınspor (Menemen İlçe)
15.30 Torbalıspor-Balıkesirspor (Torbalı 7 Eylül)
15.30 Bandırmaspor-Ispartaspor (Bandırma 17 Eylül)
3. Klasman Grubu
----------------
Yarın:
15.30 Keçiören Belediyespor-Orhangazispor (Bağlum Belediye)

24 Mayıs Pazar:
15.30 Düzcespor-Bursa Nilüferspor (Düzce 18 Temmuz)
15.30 İnegölspor-Aksarayspor (İnegöl İlçe)
4. Klasman Grubu
----------------
24 Mayıs Pazar:
15.30 Bulancakspor-Sürmenespor (Bulancak İlçe)
15.30 Araklıspor-Ünyespor (Yavuz Selim)
15.30 Gümüşhanespor-Demir Çelik Divriğispor (Bayburt Genç Osman)
15.30 Erzincanspor-Kastamonuspor (Erzincan 13 Şubat)
5. Klasman Grubu
----------------
24 Mayıs Pazar:
15.30 Ceyhanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Ceyhan İlçe)
15.30 Bağlar Vuralspor-Batman Petrolspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)
15.30 Kilis Belediyespor-Belediye Bingölspor (Kilis Şehir)
15.30 Batman Belediyespor-Siirtspor (Batman 16 Mayıs)
Şehrin Yeni Bir Tempo’su Var!
BİZE ULAŞIN