Fenerbahçe'ye sevindirici haber

Fotomaç'ın haberine göre İngilizler, Scolari ve Ronaldinho'nun F.Bahçe'ye geleceğini müjdeledi.

Cumartesi 23.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2009 16:06
ABONE OL
Avrupa medyası, teknik direktör Scolari'nin F.Bahçe'nin teklifini kabul ettiğini yazarken Brezilyalı süper yıldız Ronaldinho için de Milan kulübüyle görüşmelerin sürdüğünü belirtti.

Fenerbahçe'de bir yandan kongre heyecanı yaşanırken bir yandan da transferde müthiş isimlerle ilgili çalışmalar tüm hızıyla sürdürüyor. Fotomaç'ın haberine göre Aziz Yıldırım kongreden hemen sonra çok kapsamlı bir transfer harekâtına başlamaya hazırlanırken, Avrupa basını Fenerbahçe'nin teknik direktör Felipe Scolari ve Brezilyalı yıldız Ronaldinho ile çok yakından ilgilendiğine ilişkin haberlerine dün yenilerini ekledi.

Başta İngiltere olmak üzere, Avrupa'nın transfer haberleriyle ünlü bir çok internet sitesi, başkan Aziz Yıldırım'ın Scolari ve Ronaldinho'yu transfer ederek taraftarlara müjde vermek istediğini, bunun için de dev bir bütçe ayırdığını ileri sürdü. Haberlerde Scolari'nin Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettiği, Ronaldinho içinse Milan kulübüyle ile temasların sürdüğü ve görüşmelerin olumlu geçtiği kaydedildi.

Başkan Aziz Yıldırım da dün Lig TV'de Ronaldinho ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu. Kongreyi açık farkla kazanacağına kesin gözüyle bakılan Yıldırım, "Şu anda bir şey yok ama kongreden sonra Ronaldinho'yu konuşuruz, uygulamaya da geçeriz" ifadesini kullandı. Bu arada haftaya İstanbul'a gelecek olan ünlü menajer Juan Figer'in de Ronaldinho'nun sarı-lacivertli ekibe transferi için devreye gireceği öğrenildi.