Bir yıldır futbol oynamıyoruz

Takım arkadaşları Emre Aşık ve Mehmet Topal ile böbrek hastalarını ziyaret eden G.Saraylı Arda Turan'dan şakayla karışık büyük itiraf: "Bir yıldır futbol oynamıyoruz"

Cumartesi 23.05.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2009
ABONE OL
Böbrek hastalarına moral vermek amacıyla takım arkadaşları Emre Aşık ve Mehmet Topal ile birlikte Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi'nde ziyaret etti. Beşiktaş derbisi öncesi sarı-kırmızı yönetimin koyduğu konuşma yasağına uyan Arda Turan, basın mensuplarının bir hastayla fotoğrafını çekerken, hastanın "Beni çekmeyin. Ben futbol oynamıyorum" demesine üzerine espriyi patlattı. Hastaya "Kafana takma. Biz de bir yıldır futbol oynamıyoruz" cevabını veren Arda Turan hastaneyi kahkahalara boğdu.

ARDA'YA ŞOFÖRLÜ ARAÇ
F.Bahçeli Emre Belözoğlu'nun nikahından çıktıktan sonra Maslak'ta Porsche marka aracıyla kaza yapan ve ölümden dönen ardından Kıbrıs'ta özel aracıyla bir kez daha kaza yaptığı öne sürülen Arda Turan çareyi direksiyonu bırakmakta buldu. Özel olarak dizayn ettirdiği bir minibüs satın alan ve özel şoför kullanan Galatasaray'ın genç yıldızı yeni aracıyla ilk kez getiğimiz günlerde kız arkadaşıyla gittiği Bebek'teki bir balıkçının önünde görüntülenmişti. Arda Turan dün de böbrek hastalarına destek amacıyla geldiği özel hastaneden forma numarası olan 66'ın da yer aldığı plakaya sahip özel aracıyla ayrıldı. Arda Turan böbrek hastalarına desteklerinin süreceğini belirtti ve "Ülkemizin ne sıkıntısı varsa Türk futbolcuları olarak her türlü desteğe hazırız" şeklinde konuştu.