Roni eski dostum

Fenercell imza gününe katılan Alex "Ronaldinho çocukluk arkadaşım. Gelmesinden rahatsız olmam, aksine mutlu olurum" diye konuştu

Cumartesi 23.05.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2009
ABONE OL
İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Kampusu'ndaki Fenercell imza gününe katılan Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, bu sezon rezalet bir yıl geçirdiklerini söyledi. Takım olarak taraftarı mutlu edemedikleri için üzgün olduklarını dile getiren Alex, Ronaldinho'nun Fenerbahçe'ye transferi hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Ronaldinho'nun çocukluktan beri arkadaşı olduğunu ifade eden Alex "Onun takımımıza transfer olması beni rahatsız etmez. Aksine büyük mutluluk duyarım. Burada başarılı olması için de ona kucak açar ve elimden gelen her şeyi yaparım. Bu sadece Ronaldinho için değil, hangi futbolcu gelirse gelsin benim kaptan olarak görevim" diye konuştu.

HOCA DEĞİŞİKLİĞİ BENİ İLGİLENDİRMEZ
Alex hoca değişikliği ve bazı futbolcuların gönderilmesiyle ilgili sorular üzerine ise "Bunlar bizi ilgilendirmez. Bizler futbolcuyuz ve görevimiz futbol oynamak. Bu kararları alanlar bizler değiliz. Verilen kararlara saygı duymak zorundayız" diyerek yorum yapmaktan kaçındı.