Süs bebeği!

Beşiktaş derbisi öncesi "Dizim ağrıyor" bahanesiyle üç antrenmana çıkmayan Lincoln'e takım arkadaşları "Süs bebeği" diyerek ateş püskürdü. Brezilyalı yarın İnönü'de yok

Cumartesi 23.05.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 23.05.2009
ABONE OL
Galatasaray'a geldiği günden bu yana sayısız krize sebep olan Lincoln, zorlu Beşiktaş derbisi öncesi Florya'da antrenmanlara çıkmayarak yine takımı karıştırdı. Hamburg maçında kendisini oyundan alan teknik direktör Bülent Korkmaz ile arasındaki problemleri son haftalarda erittiği öne sürülen Sambacı, Gençlerbirliği maçının ardından derbi hazırlıklarına başlayan sarı kırmızılıların son üç çalışmasında yer almadı. Sakatlık yaşadığı dizindeki ağrıların arttığını öne sürerek takımla birlikte çalışmayan Brezilyalı'ya, Bülent Korkmaz salonda çalışması için özel program verdi.

DERBİDE YOK!
Lincoln'ün ciddi bir sakatlığının olmadığı öğrenilirken, 10 numaranın antrenmanları boşlaması takım arkadaşlarını da çileden çıkardı.
Lincoln'ün sakat olduğuna inanmayan takım arkadaşlarının yöneticilere "Süs bebeği gibi. En ufak problemde idmana çıkmıyor. Fedekarlık yapan her zaman biz oluyoruz" dedikleri öğrenilirken, Brezilyalı yıldızın son dönemde ödemelerin düzenli yapılmamasını da protesto ettiği ve bu yüzden "erken tatile çıktığı" Florya'dan sızan haberler arasında. Bu gelişmeler sonrasında teknik direktör Bülent Korkmaz'ın yarın oynanacak derbide Lincoln'ü 18 kişilik maç kadrosuna almayacağı öğrenildi.