Uluç'tan Şükür'ü kızdıracak sözler

Uluç: Şükür kaleciyle karşı karşıya kaldığı zaman gol attığını hiç gördünüz mü?

Salı 26.05.2009 00:00
ABONE OL
Hıncal Uluç, dün akşam NTV'de yayınlanan 90 dakika adlı programda Galatasaray'ın eski futbolcusu Hakan Şükür ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Hakan Şükür eğer pozisyonların yüzde 50'sini atsaydı şimdi dünya ondan bahsediyordu" diyen Uluç sözlerini şöyle devam ettirdi;

"Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en önemli futbolcusu Hakan Şükür değil mi? Hakan Şükür girdiği pozisyonların 5'te birini 10'da birini atarak bu hale geldi. Yüzde 50'sini 60'ını atmış olsaydı bütün dünya bugün Hakan Şükür'den bahsediyordu ve kazandığı paranın da haddi hesabı yoktu. Şöyle bir göz önüne getirin. Hakan Şükür kaleciyle karşı karşıya top sürerken gördüğünüzde gol aklınıza geldi mi hiç? Her seferinde kalecinin üstüne vurur diye düşündünüz ve her seferinde de kalecinin üstüne vurdu. Bu adam 17 yaşından beri Milli Takım da Hakan Şükür. 17 yaşından beri Milli Takım da olan Hakan Şükür'e bir teknik adam da üstüne çıkan kalecinin hele yere uzanarak üzerinden topu aşırtmayı öğretemedi mi? Adam futbolu bıraktı hala kalecinin üzerinden topu aşırtmayı bilmiyor. "