Topuz Kartal'a mı?

Perşembe 28.05.2009 00:00
ABONE OL
Turkcell Süper Lig'de şampiyonluğa doğru koşan Beşiktaş'ın, uzun süredir ismi Fenerbahçe'yle anılan Kayserispor'un milli futbolcusu Mehmet Topuz'la anlaştığı iddia ediliyor.

Beşiktaş, Kayserispor formasıyla başarılı bir grafik çizen milli futbolcu Mehmet Topuz'u transfer ediyor.

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Siyah-beyazlıların Mehmet Topuz'la her konuda anlaşmaya vardıkları ve transferin Beşiktaş'ın şampiyonluğunu ilan etmesinden sonra kamuoyuna duyurulacağı öğrenildi. Kulübe yakın kaynakların doğruladığı bu transfer iddiasına Kayserispor cephesinden ise dün ilginç bir yanıt gelmişti. Daha önce Mehmet Topuz transferi konusunda tepki dolu açıklamalar yapan Kayserispor yönetimi bu kez transfere yeşil ışık yaktı.

Kayserispor Onursal Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki de Mehmet Topuz'un takımdan ayrılabileceğini söyledi. Özhaseki dün medyaya yaptığı açıklamada, "Mehmet Topuz gitmek istiyorsa da zorlamanın manası yok. Buna Mehmet Topuz karar verecek. Bu kararından dolayı da ayıplamamalıyız, Kayserililer olarak saygı duymalıyız. Fiyatı neyse veren alır. Benim şahsi kanaatim bu" demişti.