Cazip bir teklifti!

Beşiktaşlı futbolcu Bobo, Olympiakos ile anlaştığını belirterek, "Top artık iki kulüpte. Bu transfer 48 saat içinde biter. Beşiktaş'ın kazançlı çıkmasını isterim" diye konuştu

Salı 02.06.2009
Güncelleme: Salı 02.06.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ın golcü yıldızı Bobo, Olympiakos ile anlaştığı iddialarına açıklık getirdi. Brezilyalı futbolcu SABAH'ın "Beşiktaş'tan ayrılıyor musun?" sorusuna "Uzun zamandır Olympiakos ile menajerim temas halinde. Bana çok çok iyi bir teklif sundular. Düşündüm ve kabul etmeye karar verdim. Fakat bu transferdeki son karar mercii ben değilim. Benim Beşiktaş ile devam eden bir sözleşmem var. İki kulübün orta bir noktada buluşması lazım. 48 saat içinde Beşiktaş'taki durumun belli olur. Kariyerimin en iyi tekliflerinden birini aldım ve de kabul ettim. Beşiktaş'ın da bu transferden kazançlı çıkmasını isterim" yanıtını verdi. Beşiktaş'tan senede 1 milyon 100 bin Dolar kazanan Bobo'ya Yunan ekibi bir sezon için 2 milyon Euro teklif etti ve anlaşma sağladı. İki kulüp arasındaki ilk pazarlıkta Olympiakos Brezilyalısı için 3 milyon Euro'ya kadar çıktı. Beşiktaş ise 6 milyon Euro'da ısrarcı oldu.

FİGER AÇIK KAPATACAK
Menajer Figer'in kalan 3 milyon Euro'yu ödeyerek Bobo'nun yüzde 50'sine sahip olacağı ve bu transferin bu şekilde biteceği öğrenildi.
Siyah beyazlılar Bobo'yu 2 milyon Dolar bonservis bedeliyle transfer etmişti.