Demirören lafını yedi

Salı 02.06.2009 09:24
Güncelleme: Salı 02.06.2009 00:00
ABONE OL
Usta kalem Hıncal Uluç, Turkcell Süper Lig şampiyonu Beşiktaş'ı değerlendirdi. Uluç "Beşiktaş'ın şampiyon olduğu kadro, hocasından başlayarak F.Bahçe'nin kovduklarından oluşuyor " dedi.

Hıncal Uluç, Fotomaç Gazetesi'nde Bülent Can ile yaptığı söyleşide şunları dile getirdi;

Demirören zamanında müdahale ederek, sonuna kadar arkasında durarak Yıldırım ve Polat'ı geçti... Beşiktaş'ın şampiyon olduğu kadro, hocasından başlayarak F.Bahçe'nin kovduklarından oluşuyor

Bir Adnan Sezgin'e Galatasaray kurban oldu. Adnan Polat, Adnan Sezgin'den niye vazgeçemedi; bilemiyorum. İnanılır gibi değil. Adnan Polat'ın Adnan Sezgin'de ısrar etmesini anlamanın imkanı yok. Seneye ne olacak bilemiyoruz! Şöyle bir düşün; Beşiktaş şampiyon oldu, Galatasaray zor bela UEFA Avrupa Ligi'ne girdi. Beşiktaş takımından, Galatasaray'a al bakalım. Beşiktaş serbest bırakmış bütün futbolcularını, Yıldırım Demirören diyor ki Adnan Polat'a, 'İstediğini alabilirsin. Sana bedava vereceğim.' Beşiktaş'tan bir kişi alın ve 9 eksikli Galatasaray'ın son maçta sahaya çıkan 11'ine koyun bakalım; koyabilecek misiniz!.. Kim ne derse desin!.. İyi yönetim, kötü yönetim farkı.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...