Atla gel Topuz!

Fenerbahçe ile daha önce el sıkışan Mehmet Topuz için Beşiktaş da bastırdı. Sarı lacivertli kulüp, Kayserispor'a daha cazip bir teklif sundu. Topuz önümüzdeki sezon yüzde 95 Fenerbahçe'de oynayacak

Çarşamba 03.06.2009
Güncelleme: Çarşamba 03.06.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'nin geçen hafta prensipte anlaştığı Mehmet Topuz için Kayserispor ile F.Bahçe kulüpleri de el sıkıştı. Sarı lacivertli takıma sıcak bakan ve Kayseri'den ayrılmayı kafasına koyan Topuz için iki kulübün yaptığı kıran kırana pazarlıklar bitme aşamasına geldi. F.Bahçe Topuz için 5 milyon euro verirken, Kayseri ekibi 7 milyon euro da diretti. 6 milyon euroda iki kulübün orta noktayı bulduğu kaydedildi. Beşiktaş da bu futbolcu için devreye girdi ama F.Bahçe daha hızlı çıktı. Topuz'un F.Bahçe ile 2+1 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Topuz gelişmeler için, "Hakkımda hayırlısı olsun. Kayseri'deki misyonumu tamamladım. Rotam İstanbul" ifadesini kullandı.

KAYSERİSPOR ARTIK BİTTİ
Kayseri Başkanı Recep Mamur ise Mehmet Topuz'un gerçekten iyi futbolculuğunun yanında mükemmel de bir insan olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Mehmet Kayserispor'a uzun yıllar hem attığı gollerle hem de oynadığı futbolla büyük hizmet verdi. Biz bu futbolcunun Kayserispor'da kalmasını arzuluyorduk. Ancak gelen cazip teklifler karşısında oldukça etkilendik."