Fener'e 'Ezik' göndermesi

Cuma 05.06.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 05.06.2009 22:36
ABONE OL
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, transferi konusunda Fenerbahçe ile çekişmeye girdikleri Kayserisporlu futbolcu Mehmet Topuz'un yeni sezonda Beşiktaş'ta oynayacağı yönünde açıklamada bulundu.

Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği'nin Nakkaştepe'deki Bridge Restoran'da düzenlediği şampiyonluk kutlamasına katılarak, gecede çarpıcı açıklamalar yapan Yıldırım Demirören, ''Beşiktaşlı'yım diyen futbolcu Beşiktaşlı'dır. O'nu almak isteyen olursa kendi ezikliği vardır. Mehmet Topuz camiamıza hayırlı olsun'' dedi.

Demirören, şampiyonluğun ve kupa zaferinin uzun bir yol olduğunu ifade ederek, ''İnişleri çıkışları oldu. Bu iniş çıkışlarda yönetim kurulu bana çok büyük destek verdi. Bizlerle beraber tüm Beşiktaşlılar bizimle sevindi, bizimle üzüldü. Cengiz Zülfikaroğlu gibi güzel dostlarımız var. Ben başkan olduğum sürece beraber yürüyeceğiz'' diye konuştu.

Bu arada Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği'nin düzenlediği geceye, başkan Demirören'in yanısıra yöneticiler Ertuğrul Kumcuoğlu, Levent Erdoğan, Şeref Yalçın, Mario Berk, Hakan Aksoy, divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz ve Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği üyeleri katıldı.

Gece boyunca 2 kupanın coşkusunu yaşayan katılımcılar, törene getirilen Turkcell Süper Lig şampiyonluğu kupası ve Fortis Türkiye Kupası ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Cengiz Zülfikaroğlu ise kendilerine 2 kupa sevinci yaşattığı için Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e teşekkür etti.