Son gözde Rodriguez

Daum, daha önce Köln'e de istediği 27 yaşındaki Arjantinli futbolcuyu Fenerbahçe yönetimine önerdi. Sivassporlu Bilica ise Yasin + 1.5 milyon euro karşılığında Fenerbahçeli oldu

Cumartesi 06.06.2009
Güncelleme: Cumartesi 06.06.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'de gündeme Atletico Madrid'in kaptanı Rodriguez geldi. Daum'un Köln'de görev yaparken, takıma transfer etmeyi düşündüğü 27 yaşındaki futbolcunun 2010 yılında sözleşmesinin bitecek olması, 15 milyon euro'luk bonservis bedelinde indirim beklentisi doğurdu. Rodriguez ile Daum'un daha önce biraraya gelip bir görüşme yaptığı kaydedildi. Alman Kölner Express gazetesi de, "Nihat neredeyse Kölnlü olacaktı" başlığıyla verdiği haberde Daum'un Nihat Kahveci'nin yanı sıra Rodriguez ve Ibson'u da Fenerbahçe için düşünebileceğini yazdı. Öte yandan daha önce kulüp binasında Aragones'in yardımcısından takımla ilgili rapor alan Fenerbahçe Sportif Direktörü Aykut Kocaman dün de ilk kez Samandıra'ya giderek incelemelerde bulundu. Kocaman tesis müdüründen bazı değişiklikler istedi.

BİLİCA İÇİN YASİN!
Bu arada Fenerbahçe bir süredir devam eden Bilica transferinde dün sonuca ulaştı. Brezilyalı oyuncu için Sivasspor ile, Yasin artı 1.5 milyon euro'ya anlaşma sağlandı.