GS'li Arda Edirne'de

Galatasaraylı milli futbolcu Arda Turan, ''Yeni hocamız inşallah Galatasaray camiasına yakışır başarılara imza atar'' dedi.

Pazar 07.06.2009 15:20
ABONE OL
Turan, Edirne'de bir giyim mağazasının tanıtımına katılarak, Galatasaraylı taraftarlarla imza dağıttı.
Arda daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Edirne'de olduğu için çok mutlu olduğunu belirtti.
Edirne'ye gelmeyeli çok uzun zaman olduğunu anlatan Turan, ''Burada olduğum için çok mutluyum. Hemşehrilerimle buluştuğum için çok mutluyum. İnsan memleketine gelince çok coşkulu karşılanıyor. Beni görmeye,imza almaya gelen herkese teşekkür ederim'' dedi.

HEDEF ŞAMPİYONLUK


Galatasaray takımının her bulunduğu ortamda şampiyonluk için yarıştığını ifade eden Turan, gelecek sezon şampiyon olmak için çok çalışacaklarını söyledi.

Yeni hocalarıyla çok başarılı olacaklarına inandığını ifade eden Turan, şunları söyledi:

''Yeni hocamız camiamıza hayırlı olsun. İnşallah Galatasaray camiasına yakışır başarılara imza atar. Hocam nerede görev verirse orada görev yaparım. Şampiyon olmak için sonuna kadar çalışacağız. Galatasaray'ın bir hedefi vardır, o da şampiyon olmaktır.''

Bir gazetecinin ''Avrupa'dan teklif aldınız mı'' sorusu üzerine Turan,''Galatasaray'la 2012'ye kadar sözleşmem var. Bu işler tamamen benim dışımda. Transfer işleriyle menajerim ilgileniyor. Fakat bir insanın beğenilmesi, ülkesine hizmet edebilmesi çok güzel bir şey. Ben de ülkeme hizmet ettiğim için gururluyum'' dedi.

Turan, taraftarlara imza dağıttıktan sonra Edirne'den ayrıldı.