Şener: Devam etmem için büyük baskı var

Kongre kararı alan Trabzonspor'da başkan Sadri Şener aday olacağının sinyalini verdi

Pazar 07.06.2009
Son Güncelleme: Pazar 07.06.2009
ABONE OL
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, olağanüstü genel kurula kadar kesinlikle kulüpte bir boşluk olmayacağını söyledi. Görevine devam etmesi yönünde kendisine baskılar yapılan başkan Şener yaptığı açıklamada, genel kurula kadar teknik direktör ve futbolcu transferi konusunda çalışmalarını yürüteceklerini belirtti.

'YABANCI HOCA GELİR'
Aday olup olmayacağına ilişkin bir açıklamada bulunmayan Şener, "Düşünüyorum, arkadaşlarımla görüşüyorum. Bu kulüpte kesinlikle bir boşluk olmaz. Hoca da alacağım, futbolcu da alacağım, bulabilirsem para da bulacağım'' dedi. Şener, "Birkaç gün içinde hoca işini hallederiz diye düşünüyorum. Yerli teknik adam konusunda seçenek yok. Yabancı teknik direktöre doğru bir yöneliş var'' dedi.

BEKLE BİZİ HÜRRİYET!
Başkan Sadri Şener'in olağanüstü kongre kararı alması sonrasında transfere ara veren Trabzonspor'un Beşiktaş'ın da peşinde olduğu Ankarasporlu Hürriyet'i kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Kaptan Hüseyin'in ilerleyen yaşını dikkate alan bordomavili yönetimin başarılı orta saha oyuncusuna haber yolladığı ve gelecek hafta içinde bir araya gelecekleri ifade edildi.