Caner'e sıkı markaj

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli'nin transferine onay verdiği Caner Erkin'i Milli Takım kampında İbrahim Üzülmez sıkı markaja aldı. Gözler CSKA Moskova'ya çevrildi

Pazar 08.06.2009
Güncelleme: Pazartesi 08.06.2009
ABONE OL
Beşiktaş transfer çalışmalarına da tam gaz devam ediyor. Cisse ile yollarını ayıran Kartal'da daha önce ön protokol yapılan Fink'in resmi imzayı bu hafta atacağı açıklandı. Siyah-beyazlı ekibin her konuda anlaşma sağladığı Caner Erkin de imza atmak için gün sayıyor. A Milli Takım kampında olan genç futbolcuyu İbrahim Üzülmez yakın markaja alırken, Caner, "Benim açımdan hiçbir sorun yok. Beşiktaş beni uzun zamandır istiyordu. Geçen yılın devre arasında da 'Evet' demiştim, ancak kulübüm beni vermemişti. Şimdi CSKA ile Beşiktaş'ın anlaşmasını bekliyorum" diye konuştu. Siyah-beyazlı yönetimin Rus kulübü CSKA Moskova ile pazarlıklarını sürdürdüğü ve anlaşmanın mutlu sonla bitmesinin an meselesi olduğu kaydedildi.

BATUHAN'A OPERASYON
Bu arada omuzundan ameliyat olan Batuhan Karadeniz'ın yeni sezonda Beşiktaş'ın kadrosunda yer alması kesinleşti. Genç yıldızı Mustafa Denizli kamp kadrosuna dahil etti.