Souness uçtu!

Rotayı yabancı teknik direktöre çeviren Trabzonspor, dün Graeme Souness ile gizlice görüştü. 3 milyon Euro isteyen İskoç hoca, 2 milyon 750 bin Euro'ya kadar indi. Görüşmeler tıkandı Rotayı yabancı teknik direktöre çeviren Trabzonspor, dün Graeme Souness ile gizlice görüştü. 3 milyon Euro isteyen İskoç hoca, 2 milyon 750 bin Euro'ya kadar indi. Görüşmeler tıkandı

Pazartesi 08.06.2009
Güncelleme: Pazartesi 08.06.2009
ABONE OL
Trabzonspor'da dün sürpriz gelişmeler yaşandı. Samet Aybaba'yı yönetimdeki bazı isimlerin ve camianın veto etmesi üzerine başkan Sadri Şener, rotayı yabancı teknik adama çevirdi. Şener'in dün Graeme Souness ile görüştüğü öğrenildi. Bordo-mavili başkanın İskoç hoca ile İstanbul'da çok gizli şekilde biraraya geldiği kaydedildi. Souness'ın pazarlığı 3 milyon Euro'dan açtığı ve 2 milyon 750 bin Euro'ya indiği belirtilerken, Şener'in "Hocam kulübün şartları belli. Bu rakam çok yüksek. Orta yolu bulmalıyız" dediği öğrenildi.

HOCA ADAYLARI ÇOĞALDI
Tarafların bugün yine pazarlık masasına oturması bekleniyor. Benfica, Blackburn, Newcastle gibi dünyaca ünlü takımları çalıştırmış olan Souness, ülkemizde de daha önce 1995-96 sezonunda Galatasaray'da görev almıştı. 55 yaşındaki hoca, Fenerbahçe kupa finali sonrası Saraçoğlu Stadı'na sarı-kırmızı bayrağı dikmesiyle gündeme oturmuştu. Öte yandan Trabzon'da Lothar Mattheaus, George Leekens, Alberto Zaccheroni'nin isimleri de yedekte bekletiliyor.