Aslan'ın Torres'i

19 yaşında Atletico Madrid kaptanı olan Fernando Torres'e özenen ve İspanyol golcüyü örnek alan Arda Turan muradına eriyor. Genç yıldız, 22 yaşında G.Saray'ın kaptanı oluyor

Salı 10.06.2009
Güncelleme: Çarşamba 10.06.2009
ABONE OL
Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan muradına eriyor. Gelecek sezon takım kaptanlığına getirilecek olan milli oyuncunun yıllardır bugünü beklediği yaptığı bir açıklamayla ortaya çıktı. Atletico Madrid altyapısından yetişen ve 19 yaşında takım kaptanlığına yükselen Fernando Torres'e özendiğini ve örnek aldığını belirten Arda, iki sezondur Liverpool forması giyen İspanyol golcü kadar genç yaşta olmasa da, 22 yaşında sarı-kırmızılı kulübün kaptanı olacak.

EVERTON ELİ BOŞ DÖNDÜ
Everton'dan gelen teklifi Başkan Adnan Polat'in kabul etmediğini ve menajerine ulaşan görüşme tekliflerini geri çevirdiğini belirten genç yıldız, Hasan Şaş ile yaşadığı bir anısını da paylaştı. Ali Sami Yen Stadı'nda top toplayıcılığı yaptığı dönemde Hasan'dan formasını istediğini ancak tecrübeli yıldızın kendisine, "Hadi len oradan" diye cevap verdiğini ifade etti.

G.SARAY ADASI'NA GİDEBİLİR

Arda Turan için Ada'dan gelen transfer teklifleri hakkında yönetici Haldun Üstünel esprili bir dille son noktayı koydu: "Bu sezon yurtdışına oyuncu göndermeyeceğiz. Arda'nın gideceği ada Ancak G.Saray Adası olabilir. Başka yere gidemez"