G.S'ın varlığı çok büyük

Galatasaray Kulübü Kalamış Tesisleri, fırtınada zarar görmesinin ardından yapılan tadilat sonrası özel bir geceyle açıldı.

Çarşamba 10.06.2009 23:19
Güncelleme: Çarşamba 10.06.2009 23:23
ABONE OL
Galatasaray Kulübü Kalamış Tesisleri, geçtiğimiz sonbaharda yaşanan fırtınada zarar görmesinin ardından yapılan tadilat sonrası özel bir geceyle açıldı.

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği'nin (GSYİAD) düzenlediği organizasyona, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ve ikinci başkan Mehmet Helvacı'nın yanı sıra 400 davetli katıldı. 1905 GSYİAD tarafından ücretli olarak satılan davetiyelerden 200 bin TL gelir elde edildiği ve bu gelirin de yine tesise bırakılacağı ifade edildi.

Davetlilere konuşan Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, yenilenen tesis için emeği geçen herkese teşekkür ederken, yaşanan sıkıntılara rağmen Galatasaraylıların hiçbir zaman umutlarını yitirmemesini istedi.

''Galatasaray'ın olduğu yerde umutsuzluk olmaz'' diyen Polat, ''Galatasaray'ın olduğu yerde hep ümit vardır. Galatasaray'ın varlığı çok büyük. Sıkıntılar zaman zaman olabilir ancak biz hiç pes etmeyeceğiz ve havlu atmayacağız. Kulübümüzü en üst seviyelere çıkarabilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve o noktalara gelebileceğimizi de biliyoruz. Sadece biraz zamana ihtiyaç var'' ifadelerini kullandı.

Gecede, bayan basketbol takımının 2008-2009 FIBA Avrupa Kupası şampiyonluğu, tekerlekli sandalye basketbol takımının Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu üst üste ikinci kez kazanması, su topu takımının 2008-2009 sezonunda namağlup şampiyon olması ve kürek takımının şampiyonluğu da kutlandı.