Hamit Fenerbahçe'ye doğru

İki gün önce tedavi için Türkiye'ye gelen milli futbolcu, Fenerbahçe'nin yakın markajı altında. Bayern Münih'in yıldızı Hamit Altıntop'u ezeli rakip Galatasaray da çok istiyor

Çarşamba 10.06.2009
ABONE OL
Bayern Münih forması giyen Hamit Altıntop tedavi için geldiği İstanbul'da Fenerbahçe'nin markajı altına girdi. Alt adele grubundaki sakatlığını Milli Takım doktorlarına göstermek için iki gün önce İstanbul'a gelen milli futbolcu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın transfer işlemlerinde devreye soktuğu en güvendiği isimlerce takibe alındı. Ancak Hamit'in yapılan zemin yoklamalarında "Almanya'da mutluyum" dediği ve Türkiye'ye şu an için gelmek istemediğini ısrarla vurguladığı öğrenildi.

CİMBOM İLE YARIŞ
Hamit Altıntop'u Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Galatasaray da uzun süredir ısrarla istiyor. Bayern Münih'in yıldızını iki senedir İstanbul'a gelmesi için ikna etmeye çabalayan sarı-kırmızılılarda Başkan Adnan Polat'ın bu transfer için bizzat devreye gireceği gelen haberler arasında.

HALİL DE GÜNDEMDE
Bir yıllık daha sözleşmesi bulunduğundan, önce Hamit'in kulübü Bayern Münih'i ikna etmek için Almanya'ya gidecek Polat, Hamit'in dışında Schalke 04'teki kardeşi Halil'in de işini bitirmeye çalışıyor.