Şener yanlış yaptı

Çarşamba 10.06.2009 08:51
Güncelleme: Çarşamba 10.06.2009 08:53
ABONE OL
Usta kalem Hıncal Uluç, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'i eleştirdi. Uluç "Türkiye'nin en sevilmeyen hocalarından birini Trabzon'un başına tekrar getirmenin alemi yok" dedi.

Hıncal Uluç, Fotomaç Gazetesi'nde Bülent Can ile yaptığı söyleşide şunları dile getirdi;

Aybaba hayallerinde Beşiktaş olan ama Beşiktaş camiasının dahi nefret ettiği bir adam. Trabzon'da da denendi; olmadı. Aynı suda bir daha yıkanmanın alemi yok. Aybaba'ya itiraz edenler bence haklı


Trabzon'da hoca konusu bir anda yönetim kaosuna dönüştü. Şener'in Aybaba ile anlaşması taşları yerinden oynattı. Olağanüstü kongre kararı alındı. Tam da transfer sezonunda bu karışıklık Trabzon'u nasıl etkiler? Sadri Şener, Aybaba konusunda yanlış iş yaptı. Aybaba hayallerinde Beşiktaş olan, Beşiktaş camiasının dahi nefret ettiği bir adam. Nedenini bilmem!.. Trabzon'da da denendi, olmadı, kovuldu. Aynı suda bir daha yıkanmanın alemi yok. Geçmişte başarılı olur da tekrar bir daha göreve getirirsin. Hayır, Türkiye'nin en sevilmeyen hocalarından birini Trabzon'un başına tekrar getirmenin alemi yok. Bu kararı nasıl verdi Sadri Şener bilemiyorum!.. İtiraz edenlerin haklı olduğunu düşünüyorum.

HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ....