"F.Bahçe'den ayrılmayı düşünmüyorum"

Perşembe 11.06.2009 16:01
Güncelleme: Perşembe 11.06.2009 16:01
ABONE OL
Fenerbahçe'ye devre arasında büyük umutlarla gelen, ancak yeterli forma şansı bulamayan Gökhan Emreciksin, Fenerbahçe'den ayrılmak istemediğini söyleyerek, "Fenerbahçe'de oynamak benim hayalimdi, buraya gelmeyi çok istedim ve ayrılmayı asla düşünmüyorum" diye konuştu.

Transfer döneminde takasta kullanacağı iddia edilen Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Emreciksin, sporx.com'a özel açıklamalarda bulundu. Hakkında sürekli yalan yanlış haberler yapıldığını söyleyen genç oyuncu Gökhan Emreciksin, 3 aydır evden dışarı çıkmadığını, ancak sürekli olarak her gece sabahlara kadar eğlenen bir kişiymiş gibi gösterilerek yıpratılmaya çalışıldığını söyledi. Fenerbahçe'ye geldiği ilk günlerde bir-iki kez dışarı çıktığını, daha sonra kendisini yalnızca işine verdiğini belirten Gökhan Emreciksin, yeterli forma şansı bulamamaktan şikayet etti.

Fenerbahçe'den ayrılmak istemediğini kaydeden Gökhan Emreciksin, "Sanki her gece dışarı çıkıp eğlenen bir insanmışım gibi gösterilmeye çalışıyorum, 3 aydır evden dışarı çıkmıyorum, ailemle birlikte yaşıyorum. Bu haberlerde artık artniyet arıyorum. Kimsenin bu yönde haberler yapmaya hakkı yok. Ben Fenerbahçe formasını bırakmamak için elimden geleni yapıyorum, bundan sonra da yapacağım. Takımımdan ayrılmayı asla düşünmüyorum. Transfer döneminde adım takas edilecek oyuncular arasında gösteriliyor. Ben tekrar söylüyorum, Fenerbahçe'den ayrılmak istemiyorum. Fenerbahçe'de oynamak benim hayalimdi, buraya gelmeyi çok istedim ve ayrılmayı asla düşünmüyorum. Fenerbahçe'de de yeterli forma şansı bulduğumu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile 4.5 yıllık sözleşmesinin olduğunu hatırlatan Gökhan Emreciksin, "Kayserispor, Bursaspor, Ankaragücü ve birkaç takımın daha beni istediğini biliyorum. Fenerbahçe ile 4.5 yıllık sözleşmem var. Ancak kulübüm gitmem yönünde kesin bir karar verirse de yapabileceğim bir şey yok. Sonuçta profesyonel bir oyuncuyum" dedi.