Günün içinden

Perşembe 11.06.2009
ABONE OL
VOLEYBOL
Kanarya'dan imza şov

AROMA Bayanlar Voleybol 1. Ligi şampiyonu Fenerbahçe Acıbadem'de dün imza şov vardı. Beşiktaş'tan İpek Soroğlu, Konya Ereğlispor'dan Songül Dikmen, Vakıfbank Güneş Sigorta'dan Nihan Yeldan ve takımlarıyla yeniden anlaşan kaptan Çiğdem Rasna ile ikinci kaptan Seda Tokatlıoğlu, ikişer yıllık sözleşme imzaladılar. Voleybolcular törende güzellikleriyle dikkat çekti.
BASKETBOL
Efes yetenek arıyor

BASKETBOLUN lokomotif kulübü olan Efes Pilsen'de seçme heyecanı var. Lacivertbeyazlılar cumartesi günü saat 09:00'da altyapısı için yeni yetenekleri keşfedecek. 1995-2000 yılları arasında doğan gençlerin katılacağı seçmeler, Efes Pilsen'in Merter'de yer alan tesislerinde yapılacak.
BİSİKLET
Çalışkan'ıKaybettik
BİSİKLETTE Türk tarihinin önde gelen ismi Rıfat Çalışkan, kalp krizi sonucu vefat etti. Bisiklet dalında en çok milli olan ve madalya kazanan sporculardan olan 69 yaşındaki Çalışkan, bugün Bursa Ulu Camii'de kılınacak ikindi namazı sonrası toprağa verilecek.
FUTBOL
A.Merter'in başarılı yılı
ÇORUM'DA yapılan Erkek Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda birinci, Eskişehir'deki MEB Danone Küçükler Türkiye Futbol Şampiyonası'nda ise ikinci olan 50. Yıl A.Merter İlköğretim Okulu haklı sevincini yaşıyor. Okul Müdürü Emin Kaynak ve Beden Eğitimi öğretmenleri Yılmaz Yavuz ve Necmi Aksakallı, hedeflerinin her yıl daha başarılı nesiller yetiştirmek olduğunu belirttiler.
BASKETBOL
Özcanve Ermiş, Banvit'te
ORHUN Ene'nin çalıştırdığı Beko Basketbol Ligi ekibi Banvit, Türk Telekom'da oynayan Barış Özcan ve Barış Ermiş ile sözleşme imzaladı.