Bobo için tekrar masaya

Brezilyalı futbolcunun takımda kalıp kalmayacağı hala netlik kazanmadı. Beşiktaş 7 milyon Euro istediği Bobo için Olympiakos ile pazartesi yine masaya oturacak

Cumartesi 13.06.2009
Güncelleme: Cumartesi 13.06.2009
ABONE OL
Uzun süredir Beşiktaşlı Bobo'yu kadrosuna katmak için uğraşan Olympiakos Kulübü'nün yöneticileri ile Beşiktaşlı yöneticilerin pazartesi günü üçüncü kez masaya oturacakları öğrenildi. Golcü futbolcunun bonservisi için daha önce 5.5 milyon Euro teklif eden ancak siyah- beyazlı kulübün 7 milyon Euro'dan aşağı inmemesi üzerine eli boş kalan Yunan ekibinin, pazartesi günü rakamı biraz daha yukarı çekmesi bekleniyor. Takım bulması söylenen Zapotocny ise Beşiktaş'tan gitmeye sıcak bakmıyor.

DELGADO-LİNCOLN TAKASI
Öte yandan dün ilginç bir iddia spor kulislerinde konuşuldu. Bazı menajerlerin, Beşiktaş'ta bekleneni veremeyen Delgado ile, Galatasaray'da sürekli sorun yaşayan Lincoln'ün takasını her iki kulübe de önerdiği öne sürüldü. Ancak Lincoln'ün maliyeti yüzünden, Delgado ile birlikte Gökhan Zan'ın da istendiği iddia edildi. Ancak iki kulüp de bu gelişmeleri doğrulamadı.