Topuz resmen F.Bahçe'de

Cumartesi 13.06.2009 00:00
Son Güncelleme: Cumartesi 13.06.2009 17:43
ABONE OL
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile gece geç saatlerde İstanbul'a gelen Kayserisporlu futbolcu Mehmet Topuz, gecelediği Fenerbahçe Konukevi'nden, Fenerbahçe kulüp binasına geçti.Mehmet Topuz, başkan Yıldırım ve sarı-lacivertli yöneticilerle birlikte öğle saatlerinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasına giriş yaptı.

KULÜB RESMİ SÖZLEŞME İMZALANDIĞINI DUYURDU
Fenerbahçe Kulübü, Beşiktaş ile transfer yarışına girdiği milli futbolcu Mehmet Topuz ile resmi sözleşme imzaladı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi televizyonu FBTV'de alt yazı olarak geçilen bilgide, ''Milli sporcu Mehmet Topuz, Fenerbahçe Spor Kulübü ile resmi sözleşmeyi imzaladı. Mehmet Topuz artık Fenerbahçe'de'' duyurusu flaş gelişme olarak verildi.Bu arada, Fenerbahçe Kulübü'nün gece yarısı operasyonu ile İstanbul'a getirdiği Kayserisporlu futbolcu Mehmet Topuz ile resmi sözleşme imzaladığı Fenercell abonelerine de gönderilen SMS mesajı ile duyuruldu.

Fenercell abonelerine gönderilen mesajda şu ifadelere yer verildi:

''İlk Fenercell'liler duyuyor! Mehmet Topuz ile resmi sözleşme 16.25'te imzalandı. Futbolcumuzun basın tanıtımı pazartesi 11.30'da, taraftarlarımız davetlidir.''

İMZA TÖRENİ YAYINLANDI
Fenerbahçe Kulübü ile resmi sözleşme imzalayan Mehmet Topuz'un imza görüntüleri sarı-lacivertli kulübün televizyonu FBTV'de yayınlandı.

Fenerbahçe kulüp binasında basına kapalı olarak gerçekleştirilen imza töreni, FBTV'den gösterildi.
Görüntülerde, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın yanında, Fenerbahçe formasını giyerek sözleşme imzalayan Mehmet Topuz'un oldukça neşeli olduğu dikkati çekti.

İmzaların atılmasının ardından Aziz Yıldırım, Mehmet Topuz'u öperek kutlarken, imza törenini izleyen kulüp yönetici ve yetkililerinin alkış sesleri duyuldu.

Mehmet Topuz'u kutlayanlar arasında, henüz kulüp tarafından resmi açıklama yapılmamasına rağmen yeni dönemde sportif direktör olarak çalışması beklenen Aykut Kocaman da yer aldı.