Antalyaspor'da ilk imza

Pazartesi 15.06.2009 14:48
Güncelleme: Pazartesi 15.06.2009 14:49
ABONE OL
Antalyaspor, Ömer Çatkıç ile sözleşme yenileyerek, tecrübeli kaleciyle bir yıllık anlaşma imzaladı.

Hasan Subaşı Tesisleri'nde yapılan imza törenine, başkan Hasan Akıncıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Taşkoparan ve Ömer Çatkıç katıldı.

Başkan Hasan Akıncıoğlu, ilk imzayı kaptan Ömer Çatkıç ile atmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Çatkıç'ın, sezon boyunca, performansı, kişiliği ve centilmenliğiyle dikkati çektiğini ve Antalyaspor'u sırtlayan isimlerden biri olduğunu belirtti. Hasan Akıncıoğlu, ''Bu yüzden, çok değer verdiğimiz, Antalyaspor'u sırtlayan isimlerden biri olan kaptanımız Ömer Çatkıç ile bir yıllık sözleşme imzaladık. İç transferle ilgili olarak, bazı oyuncularımızla görüşmelerimiz sürüyor, bazılarıyla da anlaşmaya vardık. Yarın da bir kaç isimle imzaları atacağız'' dedi.

Akıncıoğlu, geçen sezon kadroda yer alan birçok oyuncuyla yollarına devam etmek istediklerini kaydederek, dış transferi de iç transfer çalışması sona erdikten sonra yapmak istediklerini söyledi.
Ömer Çatkıç da, Antalyaspor'da olmaktan keyif aldığını, kendisinin Antalyaspor taraftarını, taraftarların da kendisini sevdiğini söylerken, ''Zor ve keyifli anlarımız oldu. Ama hedefimize ulaştık. Önümüzdeki sezon taraftarımıza daha fazla zevk alacakları bir oyun sergilemek istiyoruz'' diye konuştu.

Ardından Ömer Çatkıç, kendisini bir yıllığına Antalyasporlu yapacak imzayı attı.

KOMBİNE BİLETLER SATIŞTA

Öte yandan, Başkan Akıncıoğlu, kulübün maddi gelişimi için de çalışmaların devam ettiğini belirterek, bunun için bir çalışma grubu oluşturduklarını, Antalya'nın ileri gelenlerinin kulübe maddi desteğini çekmeyi amaçladıklarını kaydetti.

Kombine bilet satışlarının da bugün itibariyle başladığını belirten Akıncıoğlu, kapalı tribünün daha önce olduğu gibi bu yıl da tamamen kombine bilet için ayrıldığını, bilet fiyatlarının, 400 ile 5 bin TL arasında değişeceğini ifade etti. İlk kez kale arkası ve açık tribünlerde de kombine uygulaması yapacaklarını belirten Akıncıoğlu, uygulamanın kısmi olacağının, biletli girişlerin de devam edeceğinin altını çizdi. Açık tribün kombine biletlerinin 175 TL olacağını söyleyen Akıncıoğlu, kale arkasının ise 60 TL'den satışa sunulacağını, kombine biletlerin kredi kartına 6 taksitli de alınabileceğini belirtti.

Sponsorluklar için de çalışmaların devam ettiğini ifade eden Akıncıoğlu, ''Bu sezon formada Puma ile yüzde 100 sponsorluk anlaşması yaptık. Daha önce formalar için bir miktar ödeme yapıyorduk. Artık yapmayacağız. Diğer sponsorluklar için de Antalyalılardan destek bekliyoruz'' diye konuştu''

ABDULLAH TANYOLAÇ'IN İDDİALARI

Başkan Akıncıoğlu, Antalyaspor Gençlik Geliştirme Programı eski Koordinatörü Abdullah Tanyolaç'ın, kendisinin tesislere alınmadığı ve ''İhanet'' ile suçlandığı iddialarıyla ilgili bir soru üzerine, haberleri basın yoluyla takip ettiğini, daha önceden de Tanyolaç'ın bazı isimlerle kişisel sorunları olduğunu bildiğini söyledi.

Akıncıoğlu, konu hakkında yorum yapmak istemediğini kaydederken, ''Eğer siz çalışmak istemiyorsanız, açıklamalar yapıyorsanız, hukuki girişimleriniz olduysa, oraya gitmeniz de etik olmaz. Sonuçta burası ticari bir kurum. Bunlar yaşandıktan sonra gelmesi uygun olmamış'' dedi.