Günün içinden

Pazartesi 15.06.2009
ABONE OL
FUT BOL
Nefret edilmeyi seviyor!

REAL Madrid'in 94 milyon euro'ya transfer ettiği Cristiano Ronaldo ilginç açıklamalar yaptı. Kendisini sevenler olduğu kadar sevmeyenlerin de bulunduğunu söyleyen süper yıldız, "İnsanların beni yuhalamasından hoşlanıyorum, gözlerinde ki o nefreti gördükçe ve onur kırıcı tezahüratları duyunca üzülmüyorum aksine çok hoşlanıyorum. Bunlar canımı sıkmıyor, daha çok motive ediyor" açıklamasını yaptı.

VOLEYBOL
Dirickx Fenerbahçe'de

FENERBAHÇE Acıbadem Bayan Voleybol Takımı, Belçikalı milli pasör Frauke Dirickx ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Rumen Metal Galati takımından gelen 1.86 metre boyundaki Dirickx, Şampiyonlar Ligi'nde Vakıfbank Güneş Sigorta'ya da rakip olmuştu.

FUTBOL
Ü.Karan Bursa yolunda

8 YIL formasını giydiği Galatasaray ile yollarını ayıran Ümit Karan, Bursaspor yolunda. Başkan İbrahim Yazıcı ve Ertuğrul Sağlam ile İstanbul'da görüşüp anlaşan Ümit'in Bursaspor'a transferinde Galatasaray'ın gelecek sezon Sercan Yıldırım'ın transferi için ön protokol isteyeceği iddia edildi.
SAVAŞ ÇORLU

YAĞLI GÜREŞ
Kırkpınar'da devrim
TARİHİ Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, bu yıl Kırkpınar'da 64 başpehlivanın mücadele edeceğini açıkladı. Gelecek yıl bu sayıyı 32'ye düşüreceklerini belirten Selim, "Bu pehlivanlarımız, puanlama sistemine alışkın oldukları için hareketsiz kalıp puan almayı bekliyor. Bu da güreşlerin sönük geçmesine neden oluyor. Heyecan getirmek için bu yola başvuracağız" dedi.

GÜNCEL
Hakemler ekrana çıkıyor

FUTBOL dünyasının önemli isimlerini ağırlayan Bizim Stadyum programı bugün Süper Lig'de görev yapan hakemleri konuk edecek. Saat 21.30'da Kanaltürk'te yayına girecek olan programda, Yunus Yıldırım, Hüseyin Göçek, Tolga Özkalfa, Bülent Yıldırm, M.Kamil Abitoğlu ve Halis Özkahya; Faik Çetiner'in sorularını yanıtlayacaklar.