Semih'ten Topuz yorumu

Fenerbahçe'nin ve milli takımın başarılı futbolcusu Semih Şentürk, transferi sorun olan Mehmet Topuz'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Pazartesi 15.06.2009 15:59
Güncelleme: Pazartesi 15.06.2009 16:54
ABONE OL
Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk, Fenerbahçe'de en uzun süre futbol oynayan oyuncu olmak istediğini söyledi.

Semih, eşi Pınar ve kızı Naz ile birlikte sezonun yorgunluğunu Belek'te atarken, yeni sezona en iyi şekilde girmek için moral depoladığını açıkladı.

Golcü futbolcu yeni transfer Mehmet Topuz için ise, "Mehmet Topuz, Fenerbahçe için büyük transfer. Ben Mehmet Topuz'u genç milli takımdan bu yana tanıyorum. Kendisi çok karakterli, dürüst ve iyi bir futbolcu, bize çok faydalı olacak." dedi.

SÜREKLİ OYNAYAN BİR SEMİH OLMAK İSTİYORUM


10 yıldır Fenerbahçe'de forma giydiğini, zaman zaman yedek, zaman zaman direkt oynadığını belirten Semih Şentürk, "Artık önümüzdeki sezondan itibaren sürekli oynayan bir Semih olmak istiyorum. Hem milli takımda, hem Fenerbahçe'de daha da başarılı olmayı hedefliyorum ve Fenerbahçe'de en uzun süre futbol oynayan oyuncu olmak istiyorum. Türkiye'nin dışında oynamayı düşündüğüm iki ülke var. O da Almanya ve İspanya." diye konuştu.

2010 Dünya Kupası'na Türkiye olarak gideceklerini kaydeden Semih Şentürk, "Teknik Direktörümüz Fatih Terim ve biz futbolcular kalan maçlarımızın tümünü kazanarak Dünya Kupası'na gideceğiz. Aragones bana göre çok iyi bir antrenördü. Çünkü İspanya Milli Takımı'nı çalıştırmış başarılı bir teknik direktör." açıklamasını yaptı.