Sivasspor transfere hız veriyor

Pazartesi 15.06.2009 11:15
Güncelleme: Pazartesi 15.06.2009 11:16
ABONE OL
Şampiyonluğu son haftalarda aldığı kötü sonuçlarla Beşiktaş'a kaptıran Sivasspor, yeni sezon öncesi transferlere ağırlık verecek. Başkan Mecnun Otyakmaz, yeni transferlerde çok dikkatli olacaklarını söyledi.

Ligi ikinci olarak bitiren ve Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanan Yiğidolar, bugünden itibaren transferlere ağırlık verecek. Defans oyuncusu Bilica'yı Fenerbahçe'ye satan ve karşılığından Yasin Çakmak ile anlaşan Sivasspor, daha önce de Tunuslu Namouchi ile sözleşme imzalamıştı. Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, Şampiyonlar Ligi ve yeni sezonda başarılı olabilmek için isabetli transferler yapmak zorunda olduklarını ifade etti.

Bu konuda teknik heyet ve yöneticilerle görüşmeler yapacaklarını belirten Otyakmaz, listeye aldıkları futbolcuları transfer etmek için yoğun bir çabanın içine gireceklerini kaydetti. Otyakmaz, "Şampiyonlar Ligi ve yeni sezonda başarılı olabilmek için daha iyi bir kadroya sahip olmamız zorundayız. Bu nedenle transferleri dikkatli yapmamız ve bu konuda az hata yapmamız gerekiyor. Bugünden itibaren hocamız ve transfer komitemizle oturup görüşmeler yapacağız." dedi.