Numarası 20 ruhu 61

Sarı-lacivertlilerin yeni transferi Özer Hurmacı, Trabzon'un 1996 yılında Aykut Kocaman'ın attığı golle Fenerbahçe'ye 2-1 yenilmesi ve şampiyonluğu kaybetmesi sonrası ağlamış!

Çarşamba 17.06.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'nin yeni transferi Özer'in 2007'de Tam Saha Dergisi'ne verdiği röportaj olay yaratacak cinsten. Genç futbolcu röportajında, Aykut Kocaman'ın Ankaraspor'un başına teknik direktör olarak gelişi sonrası 1996'daki maçın aklına geldiğini ve ağabeyine "Aykut hoca 10 yıl önce bizi çok ağlatmıştı, inşallah şimdi güldürecek" dediğini anlatıyor.

ÜÇ BÜYÜKLERİ İSTEMİYORDU
Özer aynı röportajda, hiçbir zaman üç büyüklerde oynama aşkının olmadığını, Trabzonspor aşkının ise küçüklükten geldiğini belirterek "Almanya'da yaşarken kahvelerde Trabzonspor maçlarını izlerdim. Takım yenilince 'Görürsünüz oraya gidip bu takımı şampiyon yapacağım' diye ağlardım" sözlerini sarf ediyor.

'Kocaman gibi efsane olacağım'
ÖZER Hurmacı transferi sonrası ilk açıklamasında Sportif Direktör Aykut Kocaman'a övgüler yağdırdı. Kocaman'ın Ankaraspor'un başındayken kendisine 3 yıl boyunca büyük destek verdiğini belirten Özer, "Onun Fenerbahçe'ye sportif direktör olmasının ardından yeniden birlikte çalışacağız. Onun gibi Fenerbahçe'de efsane olmak istiyorum" dedi. Özer ayrıca Aziz Yıldırım'ın verdiği sözleri yerine getirmek için var gücüyle çalışacağını da belirtti.