Trabzonspor yine reddedildi

Çarşamba 17.06.2009 10:27
Güncelleme: Çarşamba 17.06.2009 10:32
ABONE OL

İsveçli çalıştırıcı Sven-Goran Eriksson'un ardından Fransız teknik adam Luis Fernandez de Trabzonspor'un transfer teklifini reddetti. Teknik direktör arayışlarını sürdüren Trabzonspor'a bir ret cevabı da Luis Fernandez'den geldi.

Tecrübeli Fransız teknik adam, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'le görüştüğünü ancak konuşacak bir şeylerinin kalmadığını söyleyerek transfer görüşmelerini sonlandırdığını ifade etti.

Goal.com adlı İnternet sitesinde yer alan ve RMC adlı Fransa'da yayın yapan bir radyo istasyonuna dayandırılarak verilen haberde, Luis Fernandez'in, "Trabzonspor iyi bir kulüp. Bu sezon Türkiye ligini Fenerbahçe ve Galatasaray'ın önünde bitirdiler. Ancak görüşmeleri devam ettirmeyeceğim" şeklindeki sözlerine yer verildi.

İngiltere Milli Takımı'nın eski teknik direktörlerinden Sven-Goran Eriksson'la uzun süre görüşen ancak tecrübeli teknik adamın transferini noktalayamayan Bordo-mavililerin rotayı Alberto Zaccheroni, Vahid Halilhodzic, Michael Laudrup gibi diğer yabancı teknik adam adaylarına çevirdiği bildiriliyor.