Sercan İstanbul'da

Perşembe 18.06.2009 14:48
Güncelleme: Perşembe 18.06.2009 14:49
ABONE OL
Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan Bursaspor'un golcü futbolcusu Sercan Yıldırım, tatilini geçirdiği Marmaris'ten sabah saatlerinde İstanbul'a geldi.

Türk Hava Yolları'nın (THY) Dalaman-İstanbul seferini yapan uçağıyla İstanbul'a gelen Bursasporlu golcü futbolcu Sercan Yıldırım, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin "Transfer görüşmesi için mi geldin ?" sorusuna, "Bursa'ya gideceğim" şeklinde cevap verdi. Hiçbir takımla anlaşmasının söz konusu olmadığını, kendisiyle ilgili transfer haberlerini gazetelerden takip ettiğini belirten Sercan Yıldırım, Bursaspor ile 2011 yılına kadar sözleşmesinin olduğunun altını çizdi.

Genç golcü, "Benim bir takımla anlaşmam söz konusu değil. Kulüpler arasında görüşmeler olmuş sanırım. Ben de bugün gazetelerde okudum. Transferim konusunda ben bir şey söyleyemem. Her zaman söylediğim gibi kulübümle 2011 yılına kadar sözleşmem var. Bu konuyu başkanım bilir. Onun vereceği karar benim için çok önemli. Şu anda bu konu hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Başkanım bilir" ifadelerini kullandı. "Gönlünden geçen kulüp hangisi?" şeklindeki soru üzerine Sercan Yıldırım, "Şu an bu konuda bir şey söyleyemem. Bu konuyu başkanımız halledecek" dedi.