İki yıldız rüyası

Bomba bir transferle gündemi sarsmak isteyen Beşiktaş Başkanı Demirören'in gönlünde Bordeaux'nun iki yıldız futbolcusu Chamakh ve Cavenaghi var Bomba bir transferle gündemi sarsmak isteyen Beşiktaş Başkanı

Cuma 19.06.2009
Güncelleme: Cuma 19.06.2009
ABONE OL
Transfer çalışmalarında üst üste yaşadığı hüsranlarla şampiyonluğu gölgelenen Beşiktaş'ta eleştirilerin odak noktası haline gelen başkan Yıldırım Demirören, kendini affettirme çabasında. Hem Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılacak takımını güçlendirmek hem de bomba bir transferle gündemi sarsmak isteyen Demirören'in gönlündeki isimlerin Bordeaux'nun iki yıldız oyuncusu Marouane Chamakh ile Fernando Cavenaghi olduğu öğrenildi. Bobo'yu yüksek bir bedele satmaya hazırlanan Beşiktaş yönetiminin, oradan gelecek parayı bu iki forvet oyuncusundan en azından birinin transferi için kullanmayı hedeflediği bildirildi.

CHAMAKH 7.5 MİLYON EURO
Menajerler aracılığıyla da siyah-beyazlı kulübe önerilen bu iki oyuncundan Chamakh'ın kulübüyle olan sözleşmesi 2010'e kadar sürüyor. 25 yaşındaki Fas asıllı oyuncunun bonservis bedeli ise 7.5 milyon Euro. Yine 25 yaşındaki Cavenaghi'nin fiyatı ise 10 milyon Euro. Arjantinli yıldızın sözleşmesi 2011'e kadar sürüyor.