Günün içinden

Cumartesi 20.06.2009
ABONE OL
NBA kampı başladı
NBA takımlarından Dallas Mavericks'in yardımcı koçu Dwayne Casey ile Utah Jazz oyuncusu Mehmet Okur, NBA Skills Challenge İstanbul kampı için bir araya geldi. NBA uzman jürisi tarafından seçilen 30 oyuncu, Casey ve Okur yönetiminde 3 gün boyunca özel bir programa katılacak. Seçilecek en yetenekli 4 genç, ağustos ayında Orlando Magic tarafından ABD'deki kampa katılmaya hak kazanacak.

Real, Villa'dan vazgeçti
İSPANYOL basını, Real Madrid'in David Villa'yı transfer etmek için Valencia ile görüşmelerin bonservis bedelinin artmasından dolayı yarıda kesildiğini iddia etti. Real Madrid'in Villa için 42 milyon euro önerdiği, ilk başta bunu kabul etmiş görülen Valencia'nın sonra 50 milyon euro'ya çıktığı öne sürüldü.

Efes'te kutlamalar sürüyor

BEKO Basketbol Ligi'nin şampiyonu Efes Pilsen'de kutlamalar sürüyor. Sponsor Samsung firmasının Beşiktaş'taki W Hotel'de düzenlendiği geceye idari ve teknik kadro, sporcular ve eşleri katıldı. Efes Pilsen'in bu sezon kazandığı Teknosa Türkiye Kupası ve Beko Basketol Ligi kupalarının bir arada sergilendiği etkinlikte, lacivert-beyazlı oyunculara sponsor firma tarafından dizüstü bilgisayar hediye edildi.