Transfer günlüğü

Cumartesi 20.06.2009
Güncelleme: Cumartesi 20.06.2009
ABONE OL
Gaziantep'te Gökhan imzaladı
Gaziantepspor, Galatasaray'dan transfer ettiği Gökhan Öztürk'e resmi imzayı attırdı. Celal Doğan Tesisleri'nde düzenlenen törende genç futbolcu kendisini Gaziantepspor'lu yapan 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı. Çok mutlu olduğunu belirten Gökhan Öztürk, "İnşallah burada kendimi ispatlayıp bana inanları mahcup etmeyeceğim" dedi.

Sivasspor artık daha Uğur'lu...
Sivasspor, Antalyaspor'la sözleşmesi sona eren Uğur Kavuk ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. 30 yaşındaki defans oyuncusunun başkan Mecnun Otyakmaz'ın ofisinde kendisini 2 yıllığına Sivassporlu yapan imzayı attığı bildirildi. Yasin Çakmak ve Uğur Kavuk'un ardından önümüzdeki hafta Fransız Namouchi ile de sözleşme yapılacağı öğrenildi.

Kasımpaşa'da 10 imza birden
Süper Lig'e bir yıl sonra dönen Kasımpaşa, 9 futbolcusuyla yeniden anlaştı. Tolga Özgen, Ömer Hacısalihoğlu, Alpaslan Kartal, Merthan Açıl, Yekta Kurtuluş, Murat Akın, Erhan Küçük, Sertan Eser ve Sabri Turgut'u kadrosunda tutan Kasımpaşa, Danimarkalı orta saha oyuncusu Christian Keller'e de 4 yıllık imza attırdı.

Semavi Öztürk Ankara'da kaldı
Sezon sonunda 17 futbolcusunun sözleşmesi sona eren Ankaragücü bir bir yeni imzaları attırıyor. Başkent kulübü dün birçok kulübün transfer gündeminde olan Semavi Öztürk ile bir yıllık sözleşme yeniledi. Dış transferde imza attırılan Abdullah Çetin ise, "Transferim daha önce de gündeme gelmişti. Kısmet bugüneymiş" dedi.