Başkan isyan etti

Trabzonspor Başkanı Şener, taraftarların kombine kartlara ilgi göstermediğini belirterek, "F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş aldı başını gidiyor. Bu şartlarda rakiplerimizle nasıl yarışırız?" dedi

Pazartesi 22.06.2009
ABONE OL
Trabzonspor teknik direktör belirsizliğine bir türlü son veremezken, başkan Sadri Şener, bordomavili taraftarın kulübüne destek vermemesine isyan etti. İki gün içinde teknik adam sorununu çözüme ulaştıracaklarını açıklayıp, "Bütün çabamız takımı iyi bir hocaya emanet etmek. Kariyerli, çalışkan ve disiplinli bir teknik direktöre görev vermek istiyoruz. Bu ismi de iki gün içinde açıklamayı düşünüyoruz" yorumunu yapan Şener, taraftarlarına yeni sezon öncesi sitemde bulundu. Şener, kombine kartlara hiç ilgi olmadığının altını çizerek, "Kombine satışımızda rakam 2 bin 600 civarında. Buna kafayı takmış durumdayım. Hem bizden F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş ile yarışmamızı istiyorlar, hem de kombine kartlarına ilgi göstermiyorlar. Kombinelerde rakiplerimiz aldı başını gidiyor. Onlarla bu durumda nasıl mücadele edeceğiz? Taraftar takımına sahip çıkmalı" dedi.

66 MİLYON EURO'LUK TAKIM
Kulübün borcu konusunda yapılan eleştirilere de katılmadığını kaydeden Başkan Şener, şöyle konuştu: "Her kulübün borcu var. Sadece borçlar yazılıyor; kulübün gelirleri hiç yazılmıyor. Ben geldiğimde sponsor gelirlerinde çoğalma oldu. Elimizde 66 milyon Euro'luk bir takım var. Biz göreve geldiğimizde böyle bir takım yoktu. HES Projesi ihalesini aldık. Kağıdı 12 milyon Dolar. Ayrıca yayın ve sponsorluk ve diğer saymadığımız gelirlerimiz de var." Öte yandan Bayanlar 1. Futbol Ligi'nde 2008-09 sezonunu Trabzonspor şampiyon olarak tamamladı.