Carlos krizi büyüyor

Roberto Carlos, hakkındaki "Fluminense'yle görüşüyor" iddialarını doğrularken, "Her şey ailemin nerede yaşayacağına bağlı. Fluminense'ye gitmeyi isterim" dedi

Pazar 22.06.2009
Güncelleme: Pazartesi 22.06.2009
ABONE OL
Roberto Carlos, kendisi hakkında çıkan Fluminense dedikodularını ilk kez doğruladı. Tecrübeli oyuncu, İspanyol EFE ajansına yaptığı açıklamada, "Her şey ailemin nerede yaşayacağına bağlı. Başka teklifler de alıyorum. Ama Brezilya'ya açılan kapı olacağı için Fluminense'de oynamayı çok isterim" açıklamasını yaptı. Geçtiğimiz hafta evlenen Roberto Carlos'un eşinin baskısıyla Brezilya'ya dönmeyi istediği öğrenildi. Profesyonel kariyeri boyunca sadece 2 yıl Brezilya'da bir takımda oynayan Roberto Carlos, 1993-1995 yılları arasında Fluminense'nin ezeli rakiplerinden Palmeiras'ta forma giymişti.

KİRALIK FORMÜLÜ OLABİLİR
Bu arada Ocak ayında Fenerbahçe ile sözleşmesini uzatan Sambacı'nın, mukavelesini nasıl feshedeceği ise şimdiden merak konusu... Fluminense'nin bonservis ödemeye yanaşmadığı bildirilirken, Carlos için kiralık formülünün devreye gireceği ifade edildi.