Lincoln yine yok!

Pazartesi 22.06.2009 11:14
Güncelleme: Pazartesi 22.06.2009 13:11
ABONE OL
Galatasaray, 2009-2010 sezonunun hazırlıklarına bugün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı çalışmayla başladı.

Bu sabah Acıbadem Hastanesi'nden gelen sağlık ekibi, oyunculardan kan alımı yaparak sağlık testlerinin ilk aşamasına başlandı. Teknik direktör Frank Rijkaard, antrenör Johan Neeskens, kondisyoner Albert Roca, daha sonra futbolcularla bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının ardından Sarı-kırmızılı futbolcular, gruplar halinde sıçrama ve laktak testlerine katıldı.

Çok sayıda taraftarın da izlediği antrenmana, Tobias Linderoth, Barış Özbek, Shabani Nonda, Emre Aşık, Yaser Yıldız, Aykut Erçetin, Aydın Yılmaz, Orkun Usak, Volkan Yaman, Mehmet Güven, Mustafa Sarp, Emre Güngör, Uğur Uçar, Serkan Kurtuluş, Semih Kaya, Ferdi Elmas, Alpaslan Erdem, Serkan Çalık, Murat Akça, Özgürcan Özcan, Fırat Kocaoğlu, Emirhan Ergün, Emrah Yollu, Emre Çolak, Cem Sultan, Serdar Eyilik, Caner Öztel ve Erhan Şentürk katıldı.

Sarı-kırmızılı taraftarlar, yeni teknik direktör Rijkaard'a sevgi gösterisinde bulunurken, Hollandalı teknik adam, takımı tribünlere götürererek taraftarları alkışlattı.

Üniversite sınavları bulunan Servet Çetin, izinli olarak çalışmaya katılmazken, diğer oyuncuların 25 Haziran Perşembe gününden itibaren çalışmalara başlayacağı belirtildi.

Harry Kewell'ın ise 1 Temmuz'da antrenmanlara katılacağı açıklandı.

Öte yandan, bu sabah yapılan antrenmana izinsiz olarak katılmayan Brezilyalı futbolcu Cassio Lincoln'e yönetimin ağır bir ceza vereceği öğrenildi.

Sarı-kırmızılı futbolcular, bugün öğleden sonra Acıbadem Hastanesi'nde sağlık testlerine katılacak.