Zan yuvadan uçuyor

Geçen sezon Beşiktaş ile son anda sözleşmesini yenileyen Gökhan Zan, opsiyonu kullanılmayınca boşa çıktı. Milli savunmacı için ezeli rakip Fenerbahçe nabız yoklarken, Galatasaray da pusuda

Pazar 22.06.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ta ikinci Gökhan Zan krizi kapıda. Milli savunmacı, geçen sezon kulübüyle olan sözleşmesini uzatmakta direnmiş, siyah-beyazlılarla son anda 1+1 yılı da opsiyonlu mukavele imzalamıştı. Bu sezon Beşiktaş ile çifte şampiyonluk yaşayan Gökhan Zan, yönetim tarafından opsiyonu kullanılmayınca yine boşa çıktı. 1 Haziran'dan bu yana siyahbeyazlı yöneticilerden davet bekleyen 28 yaşındaki stoper, en sonunda patladı. Zan'ın çevresine, "Sözleşmem bitti ancak yönetimden beni hala kimse aramadı. Şu an boştayım ve geleceğim belirsiz. Beni isteyen takımın bonservis bedeli ödemesine de gerek yok. Önümüzdeki günler de herşey olabilir" dediği öne sürüldü.

EZELİ RAKİPLERDEN KANCA
Gökhan Zan'ı Fenerbahçe'nin listesine aldığı öğrenildi. Lugano'yu gönderen ve Edu'nun sakatlığını dikkate alan Kanarya, deneyimli oyuncuyu Bilica'nın yanına düşünüyor. Öte yandan Servet Çetin'i Marsilya'ya satan ve acil stoper arayışına başlayan Galatasaray'ın da Gökhan Zan için beklemede olduğu öğrenildi.