Fener ve Beşiktaş karşı karşıya

Salı 23.06.2009 16:40
Güncelleme: Salı 23.06.2009 16:41
ABONE OL
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Altay'ın kulüp başkanı Niyazi Konuşmaz, on gün içerisinde takıma yapacakları takviyeleri tamamlayacaklarını söyledi.

Konuşmaz, transfer çalışmalarını Bank Asya 1. Lig kulüplerinin futbolculara ödenecek tutarlara yönelik aldığı karar doğrultusunda sürdürdüklerini belirtti.
Teknik direktör Fuat Yaman ile dün görüşerek transfer politikasını belirlediklerini anlatan Konuşmaz, şöyle dedi:

''Profesyonel şubemiz buna göre çalışmalarını sürdürüyor. Bizim bir iskelet kadromuz var. Onun üzerine 4-5 takviye yapacağız. Her an bir transfer gerçekleşebilir. 7-8 Temmuz'da yeni sezon çalışmalarına başlamak istiyoruz. Hazırlıklarımıza en iyi şekilde başlayıp, yeni sezonda hedefimize ulaşmak istiyoruz. On gün içinde takıma yapacağımız takviyeleri tamamlayacağız.''

Genç forvet oyuncusu Burak Çalık'a Kayserispor'un yanı sıra, menajerler aracılığıyla da Fenerbahçe, Beşiktaş ve Gençlerbirliği'nden teklifler aldıklarını kaydeden Konuşmaz,

''Biz Burak'ı satmayı düşünmediğimizi söyledik. Son zamanlarda Türkiye'de Burak tipinde futbolcu yok. Forvet yetişmediğini görüyoruz. Burak, Tuncay gibi çok süratli ve önemli bir oyuncu'' diye konuştu.