Sercan belirsizlikten sıkıldı

Salı 23.06.2009 11:56
Güncelleme: Salı 23.06.2009 11:57
ABONE OL
Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım, özellikle son günlerde transferiyle ilgili söylentilerin kendisini sıktığını belirterek, ''Artık hakikaten bıktım diyebilirim. Gidecek miyim, kalacak mıyım artık belli olsun'' dedi.

Sercan Yıldırım, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Marmaris'teki otelinde geçirdiği tatilini tamamladığını ve Bursa'ya döndüğünü bildirdi.

Son günlerde isminin sıkça transfer haberlerinde geçtiğini ve bunu tatilde takip ettiğini anlatan genç oyuncu, bu konuda şu ana kadar kesinleşmiş bir şeyin olmadığını belirtti.

Sercan Yıldırım, Bursaspor'un altyapısından yetiştiğini ifade ederek, ''Beni, Bursaspor Kulübü Sercan yaptı. Bu nedenle eğer gideceksem de vefa borcumu ödemeliyim. Kulübüme iyi bir para kazandırmalıyım. Bunun için transferimde son sözü de başkanım İbrahim Yazıcı söyleyecek'' diye konuştu.

Son duyumlarına göre İngitere Premier Ligi ekiplerinden Manchester City'nin yöneticilerinin bugün Bursa'ya gelmesinin beklendiğini vurgulayan Sercan Yıldırım, şunları kaydetti:

''Öncelikle şunu belirtmeyim ki, bu yaşta birçok yerden transfer teklifi gelmesi benim ve kulübüm adına çok sevindirici. Ancak günlerdir süren belirsizlik beni yıpratıyor. Artık hakikaten bıktım diyebilirim. Gidecek miyim, kalacak mıyım artık belli olsun. Ben de ona göre yolumu çizeyim. Manchester City yöneticileri bugün Bursa'ya gelerek benimle ilgili görüşmelerde bulunacaklarmış. Fenerbahçe'nin çalışmaları sürüyor. Sanırım bugün, yarın ne olacağı belli olur. Ama dediğim gibi ben önce her şeyden çok sevdiğim kulübümü düşünüyorum. Gidersem de kulübümü düşünerek gideceğim. Kulübümün menfaatleri çerçevesinde başkanım ne derse o olacak.''