Arda'dan Yıldırım'a cevap!

Sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu Arda Turan'dan Aziz Yıldırım'a cevap, "F.Bahçe'ye gitmem".

Çarşamba 24.06.2009 17:22
Güncelleme: Çarşamba 24.06.2009 20:30
ABONE OL
Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda'dan Aziz Yıldırım'a cevap geldi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a yaptığı "15 Milyon Euro'yu verelim Arda Turan'ı bize ver" teklifi için, sarı kırmızılı takımın yıldız futbolcusu "Benim yolum belli, Fenerbahçe'ye gitmem" dedi.

Arda Turan, Polat ve Yıldırım arasında geçen diyalogdan haberi olduğunu belirtirken "Konuşulan rakamlar çok yüksek... Ancak benim parayla pulla işim olmaz... Benim yolum belli ve bu yolun sonu da Avrupa'ya gitmek... Benim buradan gideceğim yer yurtdışında bir takım olacak... Çünkü hedeflerim var... Yani Fenerbahçe'ye gitmem..." diye görüş belirtti.

Bu arada Galatasaray Başkanı Adnan Polat, başkan Yıldırım ile aralarında geçen diyaloğun ardından aynı davette Hasan Şaş konusunda önemli mesajlar verdi...

Başkan Polat "Hasan Şaş ile vedalaşma şeklini ben de içime sindiremedim... Bir de 'Kulübü FIFA'ya şikayet etti' diye dedikodu çıkardılar... Ben Hasan'a her konuda kefilim... Öyle ki beni zaman zaman arayıp 'Başkanım hesabımda şu kadar para var, lazım olursa alabilirsiniz' diyecek kadar da delikanlı biri... Kaptanlığımızı yapmış Hasan Şaş'ın gönlünü alıp onu onore edeceğim.. Çünkü o bunu en iyi şekilde hak etti" diye konuştu.

Sezon açılışına katılmayan Lincoln'e menajeri aracılığıyla "resmi ihtar" çeken Galatasaray'da Brezilyalı yıldızın hangi tarihde döneceği bilinmezliğini korururken, Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin "Lincoln dönecek" şeklinde konuştu.