'İmzaya gerek yoktu'

Cuma günü Beşiktaş ile nikah tazeleyecek olan Mustafa Denizli SABAH'a konuştu: "Aslında imzaya bile gerek yoktu. Bizim ağzımızdan laf bir kere çıkar. Tamam dedik mi, iş bitmiştir"

Çarşamba 24.06.2009
Güncelleme: Çarşamba 24.06.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ta cuma günü sözleşme yenileyecek olan Mustafa Denizli dün imza atmayacağı yönünde çıkan haberleri SABAH'a yaptığı özel açıklamalar ile yalanladı. Bu tip haberlerin nasıl çıktığını anlayamadığını dile getiren tecrübeli teknik adam, "Bizim ağzımızdan laf bir kere çıkar. Tamam dedikten sonra o iş bitmiştir" dedi. İstanbul dışında olduğunu, cuma günü imza töreni için kente geleceğini söyleyen Denizli, "Bana göre imzaya da gerek yoktu ancak başkan böyle istedi. Biz transfer çalışmalarımız için zaten geçtiğimiz hafta toplandık. 10 gündür takımın planlamasını yapıyoruz. Önümüzdeki günlerde bunların sonuçlarını alacağız" ifadesini kullandı.

YÖNETİMDE GÖKHAN ZAN TEPKİSİ
Öte yandan 1 aydır bir araya gelmeyen Beşiktaş yönetimi dün toplandı. Başkan Yıldırım Demirören'in, "Her şeyi Mustafa Hoca ile planlıyoruz. Çok gizli isimlerle görüşüyoruz. Zamanı gelince açıklayacağız" diye bilgi verdiği toplantıda bazı yöneticilerin Gökhan Zan konusundaki ihmale tepki gösterdiği bildirildi.